На вдалу долю та заможне життя! Сон Пресвятої Богородиці 70

Сон необхідно вручну переписати на чистий аркуш паперу та тримати при собі і переписаний аркуш нікому взагалі не показувати.

Жінкам слід зачитувати по середах, п’ятницях, суботах.
А представникам сильної статі по понеділках, вівторках та четвергах. Неділя-день, коли зачитувати забороняється.

Грошовий горщик, для отримання прибутку:

Відпочивала на повітрі Мати Божа, і з’явився до неї Ісус Христос, і запитав її тихо: «О, Моя Мати люба, спиш чи бачиш ти?».

Промовляє у відповідь сонним голосом Пресвята Діва: «О мій Син глибоко обожнюваний, ось лягла я відпочити трохи від праць рутинних, втомилася щось від денних клопотів насущних, і прийшло до мене дуже страшне і кошмарне сновидіння.

Бачила я Тебе у своєму сні постраждалого від лукавого твого вихованця Юди, і проданий Ти був з легкістю евреям, вони приступали, в острог Тебе кидали, плетями безжально твоє тіло катували, брудними власними губами плювали, до Пілата, терновим вінцем вінчали, на хрест піднімали, ребра прободали. І були дві розбійні людини, адже їхню праву і ошуюю споруджували, а один проклятий був, а інший прощений виявився, і в рай впевнено головним зробив крок».

Відповідає їй спокійним тоном Бог Ісус: «Не варто про Мене гірко плакати, Мати люба, що бачила у гробі Мене, адже труну і пекло не в силах утримати, Я обов’язково воскресну і на небеса піднесу тебе, люба моя Мати, над усім світом постану. А всі ті люди, хто вірш цей знатиме, той благо стане отримувати і смерті ніколи не знати. Вбережу кожного від будь-якого зла нечистого, а дім кожного з них принесу злата і срібла і всякого багатства». Амінь.

Вищевикладене сновидіння необхідно вимовляти на підростаючий місяць від одного до трьох разів на день, залежно від того, наскільки кому буде зручно, або наскільки сильно буде бажання отримати прибуток (найкраще сон вивчити і завжди пам’ятати напам’ять).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять