Ранкова молитва до Пресвятої Богородиці на день майбутній

До кожної православної людини величезну роль грає молитва. Вони існують ранкові та вечірні. Вони відіграють дуже важливу роль і мають читатись згідно з усіма правилами і традицій щодня. У цій статті ви дізнаєтесь про ранкову молитву Пресвятої Богородиці і наскільки важливу роль вона відіграє в житті кожної людини

Навіщо молиться вранці?
Напевно багатьох вірян цікавить питання про те, навіщо молиться вранці. Адже можна звернутися з молитовним проханням у будь-який час до святих, і вони обов’язково допоможуть. Насправді, до святих можна звертатися як простими словами, так і спеціальними молитвами. Але разом з цим потрібно обов’язково дотримуватися церковних канонів і читати ранкові та вечірні молитви. Їх можна читати як своєму Ангелу Хранителю, так і Всевишньому.

Також можна читати ранкову молитву Богородиці. Такі прохання потрібні для того, щоб задати розмірений ритм життя. Інакше душа православного християнина випадає із молитовного життя. Образно кажучи прокидається час від часу. У проханнях, як і у будь-якій справі натхнення та бажання мало. А ранкова молитва Матері Божої допомагає людині бути пов’язаною з творцями та підготувати себе морально до хорошого проходження кожного прожитого дня.

Рекомендації щодо читання молитви
У православ’ї існує кілька правил читання прохання:

Повне правило прохання. Воно говорить про те, що потрібно читати молитву з молитвослова.

Коротке правило прохання. Воно також перебуває у молитвослові лише у короткому змісті.
Ранкова прохання має на увазі читання кожної молитви тричі. А саме спочатку обов’язково читається «Отче Наш» і лише після цього читається прохання до Богоматері.

Пам’ятайте, що основні молитовні прохання потрібно знати напам’ять. Таким чином вони зможуть глибоко проникнути в серце і їх можна буде читати за будь-яких обставин.

Текст молитви:

О, Пресвята Богородиця, Діва Марія. Звертаюся до тебе з ранковою молитвою і прошу про благодатне прощення. За гріхи та злі помисли, за недотримання Божих Заповідей. Попроси у Господа Бога про милосердя і подаруй мені ще один здоровий день. Хай буде твоя воля. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять