Як дізнатися, що людина одержима бісами? Чи читають вони наші думки? І навіщо ми, люди, їм потрібні?

Що дивного ми помічаємо, але не звертаємо уваги? Ви перестали ходити до Церкви? Мучають обжерливість, скрегіт зубів? Що не обіцянка – брехня? Кількість поганих вчинків зашкалює? Будь-яка дрібниця виводить із себе? Тягне поворожити?

Як ви, напевно, здогадалися, друзі, перелічене – частина небезпечних проявів бісівщини, відомої, як ми знаємо, з давніх-давен.

Преподобний Іоанн Кассіан Римлянин: «Демони не знають думок людини, але вони, безумовно, знають ті думки, які самі цій людині вселяли».

Якщо в людину вселився біс, то він захоче підкорити її собі повністю. Тобто, її думки, почуття, воля – все буде під контролем у нечисті.
Живучи в людині, біси прагнуть опанувати душу. І якщо це вдається – вони вважають її тіло своїм притулком, будинком.

Якщо людина не має нападів, біс, швидше за все, один. А якщо напади є, – на жаль, це і є та сама одержимість. Хтось через таке пройшов – запевняє, що бісів може бути до 8 штук.
Нечистий дух… бере з собою сім інших духів, найлютіших себе» (Мт. 12:43-45)

НАВІЩО БІСАМ І ДЕМОНАМ МИ ПОТРІБНІ?

Біс заволодіває людиною з метою порушити зв’язок одержимого з Богом і підштовхнути її до поганих вчинків

НА ЯКІ КАТЕГОРІЇ ДІЛЯТЬСЯ СЛУГИ АНТИХРИСТА?

1.Злі духи – осквернителі душі.

2.Духи-спокусники, що спокушають людину.

  1. Брехливі духи, що змушують вимовляти брехливі промови, брехливі клятви, давати брехливі обіцянки.

4.Нечисті духи – демони, мучителі, що тягнуть за болючі хвороби і смерть.

ЯКІ ПРОЯВИ ВИНИКАЮТЬ У ЛЮДИНИ ПРИ БЕСНУВАННІ?

1.Насамперед дратівливість. Такий стан, коли хочеться кричати і все трощити. Словом, все дико бісить. До речі, зверніть увагу, що корінь у дієслові «бісить» біс. Отже, повторюючи ці слова, людина закликає себе демонів.

2.Спостерігайте за промовою людини. Він не думав, але сказав. Як таке може бути? Виявляється, може. Бо за людину каже біс. Що цікаво, сам він про сказане відразу забуває. І таке повторюється неодноразово. Буває, що проскакують і матюки. Навіть у храмі. Друзі, знайомі запитують: Що з тобою, друже? Це на тебе зовсім не схоже! Ти часом не захворів?». А що ж сам «матершинник»? Він лише винно розводить руками. Мовляв, вибачте – сам не зрозумів, як із губ зірвалося…

3.Занепокоєння, страх, скрегіт зубів, припадки, незвичайна сила, що кидається в очі.

  1. Сюди ж входить відмова ходити до церкви, що саме по собі через місяць – інший притягує псування. Що цікаво, водночас впадає у вічі різке протистояння кожному божественному впливу. Доходить до відкритої єресі на святих, церкву, Бога…

5.Не можна приховувати свої гріхи. Особливо тяжкі. Це заманює бісів. Причастя у разі – процедура обов’язкова.

6.У деяких починається різка тяга до гральних карт, окультизму, чаклунства, відвідування ясновидців, спіритичних зборів. Далі йде шкарпетка амулетів, які не мають до церкви жодного відношення. Прихильність до диявола, заклики йому про допомогу, присяжні обіцянки йому служити, вступаючи з ним у союз.

  1. Людина також не повинна їсти понад будь-яку міру. У мусульман під час обжерливості кажуть: «Шайтан поцілував». Натяк зрозумілий, так? Християни не повинні об’їдатися, остерігаючись бісів.

Чим більше одержимий виконується Духом Божим, тим швидше слабшає влада диявола над ним, і врешті-решт ворогу доводиться після наполегливої ​​боротьби, вийти з людини (Як. 4:7).

Чи читають біси наші думки?
Ось що говорив із цього приводу преподобний Іоанн Кассіан Римлянин:

«Демони не знають думок людини, але вони, безумовно, знають ті думки, які самі цій людині вселили. Знову ж таки, вони не можуть знати, прийняли ми ці думки чи ні, але здогадуються про це з наших дій.

Що стосується помислів від Бога або якихось природних потреб, то вони можуть здогадатися про них за нашою поведінкою, але точно їх не знати».

ЯК ДІЗНАТИСЯ – ЧИ ВИЙШоВ БІС?

Як правило, крики, биття в падучій, судоми – всім цим супроводжується вихід біса з одержимого. (Мк. 1:26, Мк.9:26, Лк. 4:35.41, Дії 8:7); повне одужання одержимого після вигнання демонів (Мк. 5:15, Мк. 9:27). Вигнані з людини бісів намагаються вселитися в неї назад (Мт. 12:44, Мк. 9:25).

“Коли нечистий дух вийде з людини, то ходить по безводних місцях, шукаючи спокою, і не знаходить; тоді каже: повернуся до дому мого, звідки я вийшов.

Ісус Христос здобув над дияволом перемогу Своїм Хрестом. Ісус прийшов, щоб зруйнувати діла диявола (1 Івана 3:8). Він зцілював одержимих, виганяючи з них демонів (Мт. 4:24, Мт. 8:16, Дії 10 та ін.). Владою виганяти злих духів Він наділив і Своїх апостолів Діян. 5:16, Діян. 8:7, Діян. 16:18).

Обітниця про наділення подібною владою дана всім, хто увірував у могутність Ісуса (Мк. 16:17). Чим більше одержимий виконується Духом Божим, тим швидше слабшає влада диявола над ним, і врешті-решт ворогові доводиться, часто після запеклої боротьби, вийти з людини (Як. 4:7).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять