Як звільнитися від порчі? Порада афонського старця Паїсія Святогірця

Багатьом з нас часом здається, що в нашому житті все складається зовсім не так, як має бути. Справи йдуть зовсім не так, як заплановано, ми чомусь часто починаємо лаятись з близькими, не ладнає робота, підводить здоров’я – неприємності, великі та дрібні, начебто оточують з усіх боків…

Хтось називає це «чорною смугою», проте деяким із нас починає здаватися, що тут явно замішані пристріт чи псування. Як поводитися в подібній ситуації, щоб її не посилити? Що робити, кого просити про допомогу?

Священнослужителі насамперед радять звернутися до Господа – попросити його допомогти, поспілкуватися з ним, чесно та відверто. При цьому в жодному разі не слід звертатися до так званих магів або ворожок – це тільки зашкодить Вам, стане черговим гріхом. Намагайтеся частіше відвідувати Храм – сповідайтеся, доторкніться до Таїнства Причастя, спілкуйтеся і радьтеся з батьком, моліться.

Уважно стежте за своїм духовним, ментальним і фізичним здоров’ям, прислухайтесь до себе, прагнете стати ближче до Бога, долучіться до Церкви і не нехтуйте підтримкою близьких людей – це незабаром допоможе Вам позбутися неприємних і нав’язливих думок про чаклунство, псування та пристріт, наповнивши Ваше життя гармонією, благодаттю та радістю.

Не приймайте на віру вигадки про магічні підступи та інші дурниці.

«…Не варто одночасно сподіватися на Господа, служачи Йому, і в той же час не сумніватися в силі сучасних магів, думати, що їм під силу обдурити, перехитрити і переграти Отця Небесного.

Православна віра несумісна з вірою в чаклунів та прокляття. Це так і працює: наскільки самі Ви вірите в те, що Вас зурочать, настільки Вас і зурочать. Вірите в силу псування та прокльонів – значить,невдовзі отримаєте і те, й інше». Пам’ятайте: віра в чаклунство, страх і побоювання ніколи не повинні у Вашій душі затуляти віру в Господа!

Розвійте в собі добру звичку – моліться вранці, після пробудження, і ввечері, перед відходом до сну, моліться усно і подумки в будь-яку вільну хвилину, в будь-якому місці.

Читайте священні тексти, Євангеліє і не нехтуйте сповіддю та причастям. Ось побачите – дуже скоро Бог допоможе Вам та направить Ваше життя у правильне, щасливе русло.

Також доречно навести як приклад бесіду на цю тему між однією черницею і преподобним Паїсієм Святогірцем.

  • Отче, як бути, якщо чаклунство на когось подіяло? Чому це сталося? І як від цієї сили звільнитися, як поводитися?
  • Звільнитися можна, покаявшись і сповідавшись, – відповів старець. Йому потрібні, як я вже сказав, покаяння та сповідь, визнання власних гріхів. До мене приходить безліч нещасних людей, які просять помолитися за них, позбавити псування чи пристріту. Вони просять про допомогу мене, проте, при цьому, не намагаються зазирнути в себе, знайти справжню причину свого лиха, не прагнуть усунути, викорінити її. А в подібних обставинах дуже важливо зрозуміти свою провину, причину, через яку чаклунство над ними панує. Тому покаяння та сповідь допоможе припинити муки.

Я розповім про такий випадок – одна бідна жінка, яка сильно переживала за свого чоловіка, який потрапив під владу чаклунів і навіть відмовився від носіння хрестика, вишила невеликий хрест на комірі його піджака. І ось, якось, чоловікові потрібно було перейти мостом через річку.

Ледве ступивши на міст, він почув дивний нав’язливий голос, що кликав його на ім’я: «Оресте! Зніми свій піджак! Зніми швидше, і ми разом пройдемо цим мостом!». За щасливим збігом обставин, того дня було холодно, і чоловік здивовано відповів: «Навіщо мені піджак знімати? Адже холодно!».

Однак голос все ніяк не вгамовувався, так і так благаючи його зняти піджак. А голос той, як згодом з’ясувалося, належав Дияволові. Таким чином, він, позбавивши чоловіка єдиного захисту, жадав скинути його в річку. Зрештою, нечистій силі вдалося шпурнути його до краю мосту, але не у воду.

Близькі, що переживали за нього, витратили на пошуки всю ніч, і знайшли, зрештою, на цьому самому мосту. Якби не холод, чоловік, який зняв би піджак, неодмінно опинився б у річці. Але справжнім порятунком став той самий маленький хрестик, вишитий його люблячою та віруючою дружиною. Ось так віра в Господа допомогла дружині врятувати свого чоловіка від страшної загибелі та намірів темних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять